Kobiler İçin Yakıt Sistemi
NCC CARD NEDİR?

Total Kobi Yakıt Sistemi, Total Ailesi tarafından geliştirilen, şirket araçlarına sunulan bir ayrıcalıktır. NCC Card Total Taşıt Tanıma Sistemi’nde kullanılmak üzere tasarlanan bir karttır.

Müşterilerimiz taşıt tanıma sistemine başvuru yapıp kaydolduktan sonra sisteme bir kredi kartı tanımlarlar.Total Yakıt üyeleri; Total istasyonlarında nakit, kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmadan yakıt alımlarını gerçekleştirebilmektedir.

Bu sayede araçtan inmeden, nakit, kredi kartı, banka kartı veya herhangi bir ödeme aracı taşımadan yalnızca NCC Card ile akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalar toplu olarak ve ay içinde belirli dönemlerde müşterilere aktarılmaktadır. Dolum bilgileri ise taşıtın kilometresi dahil dijital ortamda iletilir. Total Kobi Yakıt Sistemi sayesinde kullanıcılar, şirket araçlarının yakıt giderlerini tam anlamıyla kontrol altında tutabilmektedir. NCC Card sahibi olduğunuzda, yakıt almak hem daha kolay hem de daha avantajlı olacak!

SİSTEME NASIL DAHİL OLABİLİRİM?

NCC Card sahibi olabilmek için öncelikli olarak yapmanız gereken, Total Taşıt Tanıma Sistemi’ne kaydolmaktır. Sözleşmenizi onayladıktan sonra artık sizinle ilgilenen satış yöneticilerimize; firma bilgileri formu, araç kayıt formu, e-posta adresi, kaşeli ve imzalı sözleşme, vergi levhası, imza sirküleri, oda faaliyet belgesi ve ortalık söz konusu ise KDV beyannamesi fotokopilerini iletmelisiniz. Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra süreciniz başlamış olacaktır.

Evraklarınızın merkezimize ulaşmasını takip eden 7 iş günü içerisinde, başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz adrese montajlanmak üzere cihazlar gönderilecektir. Bu cihazlar sayesinde araçlarınız Total istasyonlarına geldiğinde otomatik olarak sistem tarafından tanınacaktır. Cihazlarınızın araçlara monte edilmesi için randevu alarak montajınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Totalyakıt ailesi, NCC Card’ı küçük ve orta ölçekli şirket araçları daha kolay, daha hızlı ve daha az temas barındıran bir şekilde yakıt alma deneyimi yaşatmak için geliştirmiştir.

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki formu doldurup ekip arkadaşlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

info@totalyakit.com
0549 628 68 25

Konuşma Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.