NCC CARD NEDİR?

NCC Card, Total Taşıt Tanıma Sistemi’nde kullanılmak üzere tasarlanan bir karttır.

Müşterilerimiz taşıt tanıma sistemine başvuru yapıp kaydolduktan sonra sisteme bir kredi kartı tanımlarlar. Bu sayede araçtan inmeden, nakit, kredi kartı, banka kartı veya herhangi bir ödeme aracı taşımadan yalnızca NCC Card ile akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 NCC Card sahibi olduğunuzda, yakıt almak hem daha kolay hem de daha avantajlı olacak!

SİSTEME NASIL DAHİL OLABİLİRİM?

NCC Card sahibi olabilmek için öncelikli olarak yapmanız gereken, Total Taşıt Tanıma Sistemi’ne kaydolmaktır. Sözleşmenizi onayladıktan sonra artık sizinle ilgilenen satış yöneticilerimize; firma bilgileri formu, araç kayıt formu, e-posta adresi, kaşeli ve imzalı sözleşme, vergi levhası, imza sirküleri, oda faaliyet belgesi ve ortalık söz konusu ise KDV beyannamesi fotokopilerini iletmelisiniz.

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra süreciniz başlamış olacaktır. Evraklarınızın merkezimize ulaşmasını takip eden 7 iş günü içerisinde, başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz adrese montajlanmak üzere cihazlar gönderilecektir. Bu cihazlar sayesinde araçlarınız Total istasyonlarına geldiğinde otomatik olarak sistem tarafından tanınacaktır. Cihazlarınızın araçlara monte edilmesi için randevu alarak montajınızı gerçekleştirebilirsiniz

NDEN NCC CARD?

total-faturalandırma

Faturalandırma

NCC Card Ödeme Sistemi oluşturulurken her bir aşaması için kullanıcı konforu göz önüne alınmıştır. Faturalandırma sistemi için de benzer bir durum geçerlidir. Tamamen dijital ortamda faturalar firmanıza veya tarafınıza iletilir.

total-litre-takibi

Litre Takibi

NCC Card Ödeme Sistemi’nin sağladığı avantajlardan biri de araçlarınız için litre takibi yapabilmenizdir. Litre takibi özelliği akaryakıt alımlarından tasarruf etmenizi sağlarken araçlarınız hakkında performans değerlendirmesi yapabilmenize olanak tanır.

otal-online-bilgi-güncelleme

Onlıne Bilgi Güncelleme

NCC Card ile size özel olmak üzere bir panel oluşturulur. Firmanıza tanımlanan bu panele internet üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile ulaşılabilir. Totalyakıt tarafından firmanıza tanımlanan bu panelde şirket araçlarınızın her biri hakkında bilgiler bulunmaktadır.

total-odeme-kolaylıgı

Ödeme Kolaylığı

Şirket araçlarınızın her biri için farklı bir ödeme noktası ile uğraşmak oldukça yorucu ve zaman kaybettiren bir iş değil mi? O zaman hemen NCC Card Ödeme Sistemi’ne başvurun, akaryakıt alımlarınız için ödeme kolaylığının tadını çıkartın.

total-raporlama

Raporlama

NCC Card ile araçlarınızın her birinin akaryakıt alımları hakkında raporlar oluşturmak ister misiniz? O zaman hemen NCC Card Ödeme Sistemi’ne başvurun, oluşturacağınız raporlar ile kolay takip etme imkanına kavuşun

total-tuketim-için-tam-kontrol

Tam Kontrol

Akaryakıt alımlarınızı tam anlamıyla kontrol altına almanızı sağlar. Başvuru yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile girebileceğiniz tamamen size özel bir panel oluşturulur. Bu panel üzerinden şirket araçlarının her birinin akaryakıt tüketimleri ile ilgili raporlar hazırlamanıza olanak sağlar.

Totalyakıt ailesi, NCC Card’ı küçük ve orta ölçekli şirket araçları daha kolay, daha hızlı ve daha az temas barındıran bir şekilde yakıt alma deneyimi yaşatmak için geliştirmiştir.

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki formu doldurup ekip arkadaşlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

info@totalyakit.com
0549 628 68 25

Konuşma Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.