Yakıtmatik ile Araçtan İnmeden Nasıl Yakıt Alabilirim?

İstasyonda herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan, araçtan inmeden ve hızlı bir şekilde akaryakıt alımı Yakıtmatik sisteminin en önemli özellikleri arasındadır. 

Araçtan inmeden yakıt almak, Pandemi süreci öncesinde kullanıcı konforu açısından oldukça önemliydi. Ancak Covid-19 virüsünün ülkemize gelmesiyle birlikte Yakıtmatik sisteminin araçtan inmeden yakıt alma özelliğinde kullanıcı konforunun önüne sağlık geçti. 

Çünkü akaryakıt alımı yapan birçok kullanıcı, virüsün bulaş riskini azaltacak uygulamalar arasından Yakıtmatik sisteminin farklılığı keşfetti. Yakıtmatik sistemi, bu uygulamalar içerisinde en az temasta bulunularak akaryakıt alma biçimidir.

Şirket araçları Yakıtmatik sistemine üye olduklarında bambaşka bir akaryakıt alma deneyimi yaşamaya başlarlar. Özellikle Pandemi döneminde, kimseyle temasta bulunulmadan akaryakıt alma işleminin gerçekleşmesi, akaryakıt alışverişlerini bambaşka bir boyuta taşıdı. Chipli anahtarlık veya depoya takılan elektromanyetik halka sayesinde Yakıtmatik sistemi çalışır. Sistem otomatik olarak araç hakkındaki tüm bilgileri alır. Bu bilgiler içerisine akaryakıt tipi, araç plakası, dolum saati ve daha birçok bilgi dahildir. Bu sayede hem aracınızın performansı korunur hem de faturalandırma tek seferde yapıldığı için istasyondan ödeme yapılmaz. Diğer bir deyişle nakit, kredi kartı, banka kartı veya herhangi bir ödeme aracı kullanılmaz. Bu sayede birçok kişinin dokunduğu para ile temasta bulunulmaz ve market sırası gibi toplu ortamlarda yer alınmaz.

Total Yakıtmatik Taşıt Tanıma Sistemi’ne kaydolmak ve kolay kullanım özelliklerinden yararlanmak için hemen internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Şirket ortaklarınızın ve sizin şahsi araçlarınızın da dahil olabileceği bu sistem sayesinde hem konforunuzdan ödün vermezsiniz hem de kontrolü tamamen ele alırsınız.

Covid-19 virüsünün yayılmasının durması için NCC Petrol ailesi olarak her türlü tedbiri aldığımızı ve bu tedbirler kapsamında istasyonlarımızın mümkün olan en güvenli seviyede tutulduğunu belirtmek isteriz.

Totalyakıt ailesi, Yakıtmatik’i küçük ve orta ölçekli şirket araçlarının daha kolay, daha hızlı ve daha az temas barındıran bir şekilde yakıt alabilmeleri için geliştirmiştir.

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki formu doldurup ekip arkadaşlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

info@totalyakit.com
0549 628 68 25

× Konuşma Başlat