YAKITMATİK NASIL ÇALIŞIR?

Hızlı, konforlu ve ayrıcalıklı akaryakıt almak isterseniz Yakıtmatik başvurunuzu hemen tamamlayın!

  • İlk olarak yapmanız gereken, internet üzerinden taşıt tanıma sistemine internet üzerinden başvuru yapmaktır. Daha sonra Yakıtmatik için ilk sözleşmenizi imzalayabilirsiniz.
  • Şirket araçlarınızın her biri için taşıt tanıma cihazları programlanır. Başvuru sırasında belirttiğiniz adrese bu cihazlar gönderilir.
  • Cihazlarınızın teslimatı sırasında Yakıtmatik paneline giriş yapabileceğiniz kullanıcı adı ve şifreniz de tarafınıza iletilmektedir.
  • Cihazların monte edilmesi ilk teslim sırasında veya anlaşmalı noktalara randevulu olarak gidilmesi ile yapılmaktadır.
  • Dolum esnasında aracınızın deposu ile pompa temas ettiğinde, aracın sisteme kayıtlı olup olmadığı merkez bilgisayarlar tarafından kontrol edilir. Araç sisteme kayıtlıysa dolum işlemi başlar. Aracın dolum bilgileri her ayrıntısına kadar sisteme işlenir ve panelden kontrol edilebilir.
  • Dolum işlemi tamamlandığında yazıcından dolum bilgilerini içeren bir kağıt basılır. Bu kağıt fiş veya fatura niteliği taşımaz. Yalnızca sizin dolum bilgilerini görmenizi amaçlar.
  • Yakıtmatik ile ilgili hiçbir işlem sizi yormaz. Bilgi edinmek, başvuru yapmak ve diğer tüm işlemleriniz için web sitemizi kullanabilirsiniz.

Sisteme Nasıl Dahil Olunur?

Yakıtmatik sistemine dahil olabilmek için öncelikli olarak yapmanız gereken, Total Taşıt Tanıma Sistemi’ne kaydolmaktır. Sözleşmenizi onayladıktan sonra artık sizinle ilgilenen satış yöneticilerimize; firma bilgileri formu, araç kayıt formu, e-posta adresi, kaşeli ve imzalı sözleşme, vergi levhası, imza sirküleri, oda faaliyet belgesi ve ortalık söz konusu ise KDV beyannamesi fotokopilerini iletmelisiniz.

Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra süreciniz başlamış olacaktır. Evraklarınızın merkezimize ulaşmasını takip eden 7 iş günü içerisinde, başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz adrese montajlanmak üzere cihazlar gönderilecektir. Cihazlarınızın araçlara monte edilmesi için anlaşmalı servislerden randevu alarak montajınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Totalyakıt ailesi, NCC Card’ı küçük ve orta ölçekli şirket araçları daha kolay, daha hızlı ve daha az temas barındıran bir şekilde yakıt alma deneyimi yaşatmak için geliştirmiştir.

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki formu doldurup ekip arkadaşlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

info@totalyakit.com
0549 628 68 25

Konuşma Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.