Neden Yakıtmatik?

total-faturalandırma

Faturalandırma

Yakıtmatik sisteminin her bir aşaması için kullanıcı konforu göz önüne alınmıştır. Faturalandırma sistemi için de benzer bir durum geçerlidir. Tamamen dijital ortamda faturalar firmanıza veya tarafınıza iletilir.

total-litre-takibi

Litre Takibi

Yakıtmatik sisteminin sağladığı avantajlardan biri de araçlarınız için litre takibi yapabilmenizdir. Litre takibi özelliği akaryakıt alımlarından tasarruf etmenizi sağlarken araçlarınız hakkında performans değerlendirmesi yapabilmenize olanak tanır

otal-online-bilgi-güncelleme

Online Bilgi Güncelleme

Yakıtmatik sisteminde size özel olmak üzere bir panel oluşturulur. Firmanıza tanımlanan bu panele internet üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile ulaşılabilir. Total Yakıt tarafından firmanıza tanımlanan bu panelde şirket araçlarınızın her biri hakkında bilgiler bulunmaktadır.

total-odeme-kolaylıgı

Ödeme Kolaylığı

Şirket araçlarınızın her biri için fiş fatura toplamak bunların muhasebeye girişinin yapılması ile uğraşmak oldukça yorucu ve zaman kaybettiren bir iş değil mi? O zaman hemen Yakıtmatik sistemine başvurun, akaryakıt alımlarınız için ödeme kolaylığının tadını çıkartın. Firmanızın akaryakıt tüketimlerini ilgili ayın sonunda tek fatura tek ödeme şeklinde daha zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar

total-raporlama

Raporlama

Yakıtmatik ile araçlarınızın her birinin akaryakıt alımları hakkında raporlar oluşturmak ister misiniz? O zaman hemen Yakıtmatik sistemine başvurun, oluşturacağınız raporlar ile kolay takip etme imkanına kavuşun

total-tuketim-için-tam-kontrol

Tam Kontrol

Akaryakıt alımlarınızı tam anlamıyla kontrol altına almanızı sağlar. Başvuru yaptıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile girebileceğiniz tamamen size özel bir panel oluşturulur. Bu panel üzerinden şirket araçlarının her birinin akaryakıt tüketimleri ile ilgili raporlar hazırlamanıza olanak sağlar.

Totalyakıt ailesi, Yakıtmatik’i küçük ve orta ölçekli şirket araçlarının daha kolay, daha hızlı ve daha az temas barındıran bir şekilde yakıt alabilmeleri için geliştirmiştir.

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilir ya da yukarıdaki formu doldurup ekip arkadaşlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

info@totalyakit.com
444 9 622

× Konuşma Başlat